|
|
Motie evaluatie
verkiezingen Het congres van GroenLinks, bijeen op 3 februari
2007 te Utrecht overwegende
voorts overwegende
verzoekt het partijbestuur
Mindert Aardema, Assen; Gertjan Altena, Nijmegen;
Arnold Arnoldussen, Amsterdam; Martèl Bakker Schut, Amsterdam; Maarten van
Beek, Krimpen aan de IJssel; Hans de Beer, Utrecht ; Hans Beerends, Amsterdam;
Tony Beerling, Amsterdam; Ben Bettinger, Venlo; Yvonne Bleize, Leeuwarden;
Ditter Blom, Utrecht; Hans Boer, Groningen; Heleen de Boer, Utrecht; Jan de
Boer, Hoorn; Bard Boon, Scheemda; Bram Bos, Amsterdam; Wim Bot, Delft; Theo
Bouwman, Eindhoven ; Kees Bozelie, Medemblik; Stephan Brandligt, Delft; Klaas
Breunissen, Amsterdam; Eelco Brinkman, Leidschendam-Voorburg; Jan van den Broek,
Wormer; Vincent Buitenhuis, Culemborg; Kas Burger, Amsterdam; Jos Burger,
Heemskerk; Daan van der Burgh, Utrecht; Mellouki Cadat, Amsterdam; Mustapha
Chbab , Rotterdam; Antoon Claassen, Wassenaar; Peter Clijsen, Terneuzen ;
Patricia Collette, Amsterdam; Dingeman Coumou, Amsterdam; Annemiek de Crom,
Amersfoort; Rosita Custers, Geleen; Anton van Daalen, Weesp; Lucia Dannenburg,
Amsterdam; George Degenhart, Amsterdam; Peter Delsink, Nijmegen; Paul Denekamp,
Amsterdam; Daphne , Enschede; Ria Dielissen, Grevenbicht; Kees Diepeveen,
Amsterdam; Jos van Dijk, Utrecht; Toon van Dijk, Nijmegen; Jan Dijkgraaf, Emmen;
Frank Dirkse, Zeist ; Jeanette van Dongen, Woerden; Paul Dreuning,
Sittard-Geleen; Roel van Duijn, Amsterdam; André Dumont, Nijmegen ; Wouter van
Eck, Nijmegen; Sharon van Ede, Amsterdam; Gerda Eerdmans, Amersfoort; Josje
Eggenkamp, Etten-Leur; Annelies van Egmond, Den Haag; Bas Eickhout, Utrecht ;
John Essers, Nuth; Hans Evers, Amsterdam; Jasper Fastl, Utrecht; Frank Feiner,
Rotterdam; Reinier Feiner, Leiden; Ronald Fransen, Aalsmeer; Wim van Geelen,
Woerden; Elly van Geest, Putten; Theo de Gelder, Burgh-Haamstede ; Anton
Germeraad, Leeuwarden; Mark Gerritsen, ; Barn Geurts, Amsterdam; Guus Geurts,
Amsterdam; Rudy Gnodde, Leeuwarden; Greet Goverde, Nijmegen; Johan Grijzen,
Rotterdam; Jasper Groen, Amsterdam; Ruud Grondel, Diemen; Bas de Groot, Hillegom;
Eva de Groot, Den Haag; Pieter-Jan de Groot, Heerhugowaard; Herman Hamming,
Amsterdam; Arend Hamstra, Amsterdam; …
Tiny Hannink, Enschede; Liesbeth van der Hart-Miltenburg, Ede; Joost
Hartog, Amsterdam; Hejer Harzi, Geleen; Evert Hassink, Utrecht; Sipke Havinga,
Haren; Marianne Heesen, Amsterdam; Luuk Heijlman, Uithoorn; Anna van Heijst,
Heemskerk; Elly van der Helm , Buurse ; Joep Herni, Den Haag; Krijn Peter
Hesselink, Amsterdam; Tenda Hoffmans, Haarlem; Detty Hofstee, Scheemda ; Gerben
Hoogterp, Leeuwarden; Frans Houben, Beuningen; Henk van Houcke, Ridderkerk; Eva
Huijbregts, Nijmegen; Herman Huijzen, Amsterdam; Dick Jansen, Amsterdam; Jos
Janssen, Cuijk; Johan Janssen, Wageningen ; Gerrit Jolink, Amsterdam; Anita de
Jong, Haarlem; John de Jong, Leeuwarden; Jan Juffermans, Boxtel; Gabi Kaffka,
Diemen; Vincent Kagie, Leiden; Kees Kalkman, Utrecht; Henk Kamps,
Hillegersberg-Schiebroek ; Can Karayalcin, Rotterdam ; Sylvia Kesler,
Amersfoort; Sjoerd Keulen, Leeuwarden; Wim Klaassen, Mijdrecht; Marion van der
Kleij, Gulpen-Wittem; Michel Klijmij, Gouda; Joost Koedijk, Amsterdam; Riet
Koetsenruijter, Leusden; Henk Koetsier, Heemstede ; Appie Kootstra, Winschoten;
Trijntje Kootstra-Buiter, Winschoten; Thea Koster, Leeuwarden; Yolan Koster,
Harmelen; Will Kranenburg, Leidschendam-Voorburg ; Paul van Kruining, Utrecht;
Christiaan Kwint, Heerhugowaard; Monique Lamers, Voorschoten; Wim Lankamp,
Delft; Jos van der Lans, Amsterdam; Charlotte Laurant, Amsterdam; Albert van der
Leeuw, Grevenbicht; Jeroen van Leeuwen, Amstelveen; Iwan Leeuwin, Diemen; Bram
van der Lek, Dieren; Mariska Leliveld, Amsterdam; Jo Linssen, Landgraaf ; Inke
Logtenberg, Hilversum; Marianne Looijen, Schiedam; Peter Louwerse, Veere ;
Gebert Lucassen, Oss; Karin Luidens, Woerden; Karim Maarek, Amsterdam; Henry van
Maasakker, Nijmegen; Berend van Maassen, Heemskerk; Koen Martens, Den Haag;
Evert Masthof, Nieuwstadt; Hubert van Mastrigt, Hilversum; Ronald Matthijssen,
Scheemda; Saranna Maureau, Amsterdam; Piet Meerdink, Leeuwarden; Marcel van
Meerveld, Amsterdam; Jos Meeuws, Echt; Cees Meijer, Zeewolde; Romboud Meines,
Leeuwarden; Gehan Messari, Meppel ; Ger Middeljans, Hapert; Rob van Mierlo,
Tilburg; Manouska Molema, Oldenzaal; Marry Mos, Utrecht ; Hans van den
Muijsenberg, Tilburg; Elly Muller, Amsterdam; Jan Muytjens, Sittard-Geleen;
Marie-Claire Neesen, Annerveenschekanaal ; Jan Atze Nicolai, Leeuwarden; Joke
van Nieuwenhuizen, Middelburg; Fleur Norbruis, Delft; Michiel Odijk, Utrecht;
Willie Oldengarm, Meppel ; Ines Orobio de Castro, Amsterdam; Mustafa Özcan,
Amersfoort; René Paré, Waalre; Florrie de Pater, Amsterdam; Frank Pels,
Zeewolde; Bastiaan van Perlo, Amsterdam; Ruud Pet, Almere; Auri Peters, Almere;
Emmy Pieterson, De Wolden; Wim de Pijper, Moerdijk; Charles Plant, Veenendaal;
Lydia Plant, Borne; Leo Platvoet, Amsterdam; René van der Pluijm, Enkhuizen;
Ernest Poelma, Limbricht; Nadya van Putten, Rotterdam; Drs. Sajjad Rahnama'i,
Hoesbroek; Nen van Ramshorst, Bussum; Jan Ravesteijn, Utrecht; Eva Reijman,
Amsterdam; David Rietveld, Den Haag; Peter Rijkenberg, Amsterdam; Evelien van
Roemburg, Amsterdam; Alexander de Roo, Oosterbeek; Bas Roufs, Utrecht; Eelco
Schaap, Zeewolde; Esther van Schagen, Amsterdam; Nico van Schie, IJsselstein;
Ruud Schouten, Den Bosch; Kees Schröer, Maastricht; Peter Sertons, Amsterdam;
Rijkjan Sikkel, Amsterdam; Kees Slingerland, Hardenberg; Ruben Smit, Diemen;
Niels Smit, Amsterdam; Barbara Snabilié, Haren; Aad Sneeboer, Stedebroec;
Ronald Snippe, Born; Aad Stapper, Heerenveen; Fennie Stavast, Groningen; Marina
Stil, Landsmeer; Ad Struijs, Schoonhoven; Ad Struijs, Schoonhoven; Inti Suarez,
Utrecht; Lars Swiers, Nijmegen; Lin Tabak, Amsterdam; Antoinette Tanja,
Amsterdam; Floris Tas, Nijmegen; René Teijgeler, Utrecht; Walther Tempelaars,
Strijen; René Tenkink, Enschede; Joris Tielens, Wageningen; Ger Timmer,
Amsterdam; Hotzke Tolsma, Leeuwarden; Lia Totté, Amsterdam; Michael Turèl,
Naarden-Bussum; Avni Turgut, Amsterdam; Gepke Uiterdijk, Diemen; Hugo van
Valkenburg, Amsterdam; Jup van 't Veld, Amsterdam; Cees van de Ven, De Moer;
Peter Verboven, Heusden; Paul Verdooren, Amsterdam; Noël Vergunst, Nijmegen;
Jos Verheijen, Amersfoort; Paul Vermast, Dronten; Marc Verschuren, Den Andel;
Gerard Verwer, Zaanstad; Bernadette Vieverich, Amsterdam; Volkert Vintges,
Nijmegen; Felicita Vos, Arnhem; Karin Vosters, Rotterdam ; Jochine de Vries,
Woerden; Yzaak de Vries, Glimmen; Heleen Weening, Den Haag; Johanna Welfing,
Leeuwarden; Robin Wessels, Enschede; Eric Westerveld, Rotterdam; Thijs Wetermans,
Echt-Susteren; Egbert Wever, Utrecht; Suzanne van Wiggen, Vught; Luuk Wijmans,
Amsterdam; Joris Wijnhoven, Amsterdam; Paulus de Wilt, Amsterdam; Harrie
Winteraken, Heerlen; Ron Witsenboer, Delft; Ben Wolf, Beverwijk; Willem-Jan van
der Zanden, Oosterhout; Henk van der Zijden, Haren; Ria Zijlstra, Uithoorn;
Astrid Zoetbrood, Brunssum; Mariët van Zuijlen, Haren; Pepijn Zwanenberg,
Utrecht; |